Kursy walut NBP: USD 3,75 | EUR 4,55 | CHF 4,22 |
Strona główna | Mapa serwisu | Zgłoś ofertę | Polityka plików cookies| Kontakt
Wyszukiwarka
Numer oferty
Miejscowość lub dzielnica
Ulica
Cena
Powierzchnia
Liczba pokoi
 
Oferty specjalne
zgloś ofertę
kontakt
Inwestycje

Borkowska

Osiedle Przyjazne Dzieciom  

W ramach realizacji kompleksu powstaną 3 czterokondygnacyjne budynki mieszkalne oraz Klinika na Klinach - kompleks usług medycznych. Budynki tworzyć będą w swym wzajemnym układzie kwartały zabudowy ograniczając tym samym wewnętrzne dziedzińce wypełnione zielenią. Przemyślany układ ciągów spacerowych, place zabaw dla dzieci oraz wydzielone ogródki przyległe do mieszkań usytuowanych na parterze, zaprojektowane zostały tak, aby każdemu mieszkało się tutaj bezpiecznie i komfortowo.

Więcej informaci, rzuty mieszkań i cennik znajdziesz pod adresem: www.onlyestate.pl/teksty/borkowska

 

Mochnackiego - Kameralny charakter

Inwestycja przy ul. Mochnackiego w Krakowie to kameralny kompleks dwóch nowoczesnych, czterokondygnacyjnych budynków mieszkalnych.

W każdym z nich zaprojektowano dwie klatki schodowe prowadzące do funkcjonalnych, jasnych mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach i układach.

 

Więcej informaci, rzuty mieszkań i cennik znajdziesz pod adresem: http://www.onlyestate.pl/teksty/mochnackiego

 

Wielicka - Rodzinne osiedle

Więcej informaci, rzuty mieszkań i cennik znajdziesz pod adresem: http://www.onlyestate.pl/teksty/wielicka

 

 

 

 

 

 

Osiedle na Ruczaju, K. Bunscha

Osiedle na Ruczaju, przy ul. Karola Bunscha, niedaleko pętli autobusowo-tramwajowej „Czerwone Maki” składa się z kilku budynków mieszkalnych z garażami podziemnymi i naziemnymi, z infrastrukturą techniczną i rekreacyjną, z ogrodami i miejscami do wypoczynku.

 

 
Więcej informaci, rzuty mieszkań i cennik znajdziesz pod adresem: www.onlyestate.pl/teksty/osiedle_na_ruczaju

 

Inwestycja Klonowica

Inwestycja Klonowica to nowoczesny i funkcjonalny budynek wielorodzinny o wysokości sześciu kondygnacji. Wszystkie mieszkania wyposażone są w balkony, a lokale znajdujące się na parterze posiadać będą wydzielone ogródki do indywidualnego zagospodarowania i aranżacji. Dwa wewnętrzne dziedzińce wypełnione zielenią, z elementami małej architektury na pewno znajdą uznanie w oczach przyszłych mieszkańców. To idealne miejsca do spotkań sąsiedzkich czy zabaw dzieci. W podziemiach budynku znajduje się garaż z miejscami postojowymi. Niezliczona ilość osiedlowych sklepów, hipermarketów (Bonarka) pozwoli zaspokoić wszystkie potrzeby dnia codziennego. Nieopodal inwestycji znajduje się przedszkole, trzy szkoły podstawowe i gimnazjum.

Inwestycja oddana do użytkowania. Mieszkania gotowe do odbioru.

Więcej informaci, rzuty mieszkań i cennik znajdziesz pod adresem: www.onlyestate.pl/teksty/klonowica

 

Willa Sowiniec

Najbardziej prestiżowy adres w Krakowie

Na Woli Justowskiej powstaje luksusowa enklawa 14 budynków apartamentowych oraz jednorodzinnych, adresowana do najbardziej wymagających Klientów. Od południa graniczy z ul. Wiosenną, a od wschodu z działkami zielonymi. Komfort mieszkania w pięknym miejscu, z dala od miejskiego zgiełku, nie jest opłacony czasem traconym na dojazdy do najważniejszych miejsc w Krakowie dzięki czemu jest integralną częścią miasta. Wola Justowska oferuje swoim mieszkańcom komfort łatwego dostępu do podstawowych dóbr i usług.

Więcej informaci, rzuty mieszkań i cennik znajdziesz pod adresem: www.onlyestate.pl/teksty/willa_sowiniec

© 2021 Only Estate. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Only Estate, www.onlyestate.pl, biuro@onlyestate.pl, kom.: 790-488-737, ul. Sucha 28/LU.3, 30-601 Kraków